Každé ráno vyrážíme služební dodávkou z Prahy – od jedné ze stanic metra (Opatov, Zličín nebo Smíchov). Na domluvené škole tě čeká několik besed o třídění odpadu, většinou ve 4 až 6 třídách po 45 minutách.
Během besedy (45 minut) dětem pomocí rekvizit, příkladů a otázek vysvětlíš, jak se třídí odpad a proč to má smysl. Program je předem připravený a dostaneš k němu veškeré podklady i školení. Všechno si vyzkoušíš nanečisto.
Po dopoledni plném interakcí se vracíme zpět do Prahy – většinou mezi 14. až 16. hodinou, podle vzdálenosti školy. Sraz i rozchod je opět u metra.