Působím jako marketingový poradce, lektor, produkční a koordinátor.

Ve svém profesním životě se také zabývám tvorbou a realizací vzdělávacích programů. Firmám pomáhám vytvářet programy pro komunikaci s dětmi.

Spolupracuji na realizaci celorepublikového programu zaměřeného na propagaci třídění odpadu. V návaznosti na něj realizuji přednášky o tom jak přistupovat k odpadům pro firmy i státní instituce.

Pro Letiště Václava Havla jsem vytvořil a realizuji program environmentální výchovy, který letišti pomáhá v komunikaci s obyvateli přilehlých aglomerací.

S Botanickou zahradou hlavního města Prahy jsem spolupracoval při tvorbě marketingové strategie pro jeden z jejich projektů.

Do podnikání jsem se pustil v roce 2003 a v roce 2018 jsem dokončil magisterské studium na Vysoké škole finanční a správní, kde jsem studoval marketingovou komunikaci.

Moje další projekty:

Agentura 42

Pomáháme firmám a organizacím komunikovat s dětmi. Pod hlavičkou agentury realizujeme vzdělávací programy například pro EKO-KOM, a.s. a Letiště Václava Havla 

Floskuloid

Takzvaný „screen time“, tedy čas, který děti tráví nad jedním nebo více displeji, jim zabírá stále více volného času. Například v Německu je to u žáků devátých tříd až 7,5 hodiny každý den! Tyto trendy se postupně mohou začít projevovat, a pravděpodobně se projevují, i u nás.

Koho podporuji:

Chrti v nouzi

Organizace Chrti v nouzi pomáhá psům plemene greyhound najít nový domov poté, co ve své původní domovině doslouží jako dostihoví psi. Délka života chrta v České republice se pohybuje okolo 12-13 let. V Irsku je to však jen 3-4 roky. Poté je jejich osud nejistý. 

Organizaci je možné podpořit finančním darem, zakoupením kalendáře, nebo adopcí některého ze zachráněných pejsků. Více na http://www.chrtivnouzi.cz

Chrt Ramona: